Ik heb meerdere foto's gepubliceerd en bij één persoon heb ik het volgende probleem. De foto is wel zichtbaar bij de persoon onder afbeeldingen, maar niet in het overzicht Directe familie. Foto lijkt dus wel goed gekoppeld aan persoon, wat kan hier de oorzaak van zijn?
Hebt u meerdere fotos gekoppeld aan dezelfde persoon ?
Kunt u een link geven waar dit gebeurd ?
Nee, er is slechts één foto per persoon opgeladen. Ik heb eerder wel aan de relatie van deze persoon een foto opgeladen, maar had die inmiddels verwijderd. Het gaat om
https://www.genealogieonline.nl/stamboom_de_rooij/I46.php#tab-details
https://www.genealogieonline.nl/stamboom_de_rooij/I46.php#tab-afbeeldingen
Ik denk dat GOnline een beoordeling maakt of dit wel een pasfoto is. Door de prominente witte bol rechts word deze misschien afgekeurd.
Bij mij gebeurt hetzelfde doordat ik bij iemand de foto van zijn boerderij als 'pasfoto' heb gebruikt.
Ik zou even een proefje doen door er even een willikeurige andere 'goedgekeurde' pasfoto aan te hangen.
Ik probeer de oude foto te verwijderen en heb deze vervangen door een andere (zonder witte bol). Heel raar, telkens komt de oude foto toch weer terug, dus blijft ergens in het geheugen staan. Ik heb wel eenzelfde naam gehanteerd, mogelijk dat dit nog een probleem is. Echter, de oude foto is nu wel zichtbaar in het overzicht waar ik deze eerst niet had. Hoe dat komt weet ik niet. Probleem is dus opgelost, maar niet op de manier zoals ik verwacht had. Volgende vraag is nu, hoe kan ik een foto vervangen van een persoon, want blijkbaar is dat lastig. Ik ga het verder onderzoeken, dank voor je hulp zover.
@Robert: Omdat hetzelfde probleem weer ergens opduikt de volgende vraag:
Welk stamboom programma gebruik jij?
Aldfear ?
Hi Gerrit, ik gebruik Pro-Gen, echter het GED.com bestand wat er uitkomt pas ik aan middels een script zodat de foto's gekoppeld worden aan de juiste personen.
Dag Robert. Dank voor je antwoord.
Ik dacht de oorzaak van een zelfde soort probleem gevonden te hebben, zie hier.
Dat komt echter niet overeen met wat ik bij jouw publicatie zie.
Daar kom ik nog op terug, maar eerst de vraag: Gebruik jij Gedcom versie 5.5.1 of 7.0 ?
Dit was mijn laatste upload
0 HEAD
1 SOUR PRO-GEN
2 VERS 3.22
2 CORP PRO-GEN Genealogie áa la Carte
3 WWW www.pro-gen.nl
1 DEST PRO-GEN
1 DATE 02 JUL 2025
1 SUBM @S1@
1 FILE rooij.ged
1 GEDC
2 VERS 5.5
Bedankt. Het probleem waar jij mee zat speelt dus nog steeds, maar het lijkt op jouw publicatie geen invloed te hebben. Zo lang je geen foto's toevoegt of verwijderd zal het ook wel goed blijven gaan denk ik.