stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoArchiefinstellingen, bronnen en inventarissen » wie kan me helpen?ik zit vast



Profiel afbeelding
Profielafbeelding

ik zit al 1,5 vast bij aelbert jansz van coesveld op de trouwdag 5-11-1671 met dirxkje peters.maurik hij had ook familie in ravenswaay lambert cornelis trouwt op 1678 29-2 met anneken derksen curff is dit ook familie?

nu zeggen mensen dat jan van coesveld gerechtsbode in buren in 1593 familie is.

ik kan niets vinden over deze beide mannen.

wie kan mij helpen?

gerda van koetsveld - 13 aug 2008 - 22:20

Profielafbeelding
Gerda, bijgaand nog enkele notities - 338 1548, 11 augustus Richter en schepenen van Zutphen oorkonden, dat Biele, weduwe van Johan van Coesfelt, een jaarrente van 6 joachimsdalers, gaande uit het huis de Biele, gelegen in de Torffstraat, verkocht heeft aan de olderlieden en gildemeesters van Sint Anthonis Grote Gilde in de Grote Kerk binnen Zutphen. Gegeven in ’t jair ons heren duesent viffhondert ind acht ind viertich upten saterdach nae Laurentii martiris. Afschrift in inv.nr. 1, fol. 170. N.B. Met aantekening over de voorwaarden, waarop de aflossing mag plaats vinden. Bron: Stads en Streekarchief Zurphen archief nr. 84 inventaris van het archief van de Sint AnthonijGroote Broederschap 1451-1934 - Gedoopt 23.8.1643, Mariken, doghter van Cornelis van Limbigh, en van Neeltjen Jans, echtelieden, getuige: Maeijcken Jans van Coesfeld. Bron: Doopboek Buren 1638 – 1669 RBS inv. Nr. 382.2 - REUTER; Jan Christoffel, j.m. geb. Coesfeldt, en Gerrigje van Werkhoven, j.d. geb. Sterkenburg, aanget. 18-4-1792, tr. 2-5-1792. Bron; Wijk bij Duurstede trouwen gerecht 1614-1811

Anneke van Santen - 14 aug 2008 - 01:17


Profielafbeelding

anneke,

moet ik het bericht van zutfhen bewaren?

die doopgetuige heb ik in mijn kopys :maeijken jans van coesfelt is waarsch een dochter van jan van coesveld.

wat bedoel jij met reuter jan christoffel jm geb in coesfelt?

ik hoor je?

bedankt alvast

gerda van koetsveld - 14 aug 2008 - 20:48







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu