Simon Willem Omta is geboren op 11-11-1871 te 't Zandt en vertrok naar Amsterdam. Er is in elk geval een zoon bekend met de namen Lulolf Willem Frans Hubert (Omta), geboren 24-12-1905. Kan iemand achterhalen met wie en op welke datum Simon Willem trouwde? Zijn er overlijdensdata bekend? Volgens een persoonskaart is er ook sprake van ene Herman Frederik Omta, geboren 15-11-1876 en J.J. Omta, geboren op 16-2-1884. Alle informatie is welkom!
Hoi Jan,
Volgens de Archiefkaart van Simon Willem Omta is hij gehuwd met Henriette Sophie Armandine Hubertine Tonnaer ze is geboren op 14-06-1879 in Thorn. Hun huwelijksdatum is niet vermeld.
Als je mij even persoonlijk mailt, door op mijn naam te klikken en dan rechts op neem contact op, dan stuur ik je de archiefkaart toe.
Vriendelijke Groet,
Carla B
Kaart is inmiddels in bezit van Jan.
Vriendelijke groet,
Carla B
Hallo Jan,
Gezinskaarten (1893 - 1939) (Amsterdam).
deze zoekopdracht zal 4 resultaten opleveren.
1. Omta, H.F. 15-11-1876
2. Omta, J.J. 16-02-1884
3. Omta, L.W.F.H. 24-12-1905
4. Omta, S.W. 11-11-1871
Hallo Jan,
De huwelijksdatum staat op de Archiefkaart (= geen Gezinskaart) van zijn vrouw.
Zijn overlijdensdatum is ook bekend. Huwelijk ontbonden.

Hoi Amsterdammer.
Je moet me toch eens haarfijn uitleggen hoe je het voor elkaar krijgt om deze mooie informatie als afbeelding op deze site te zetten.
Ik ben heel nieuwsgierig hoe je dat doet.
Lieve groet van een ex-amsterdammertje (maikel dit was een grapje naar jou toe 
)
Hallo Carla,
Het besturingsprogramma van mijn nieuwe computer is Windows Vista. Seniorweb (geeft veel nuttige informatie voor digibeten zoals ik) leerde mij o.a. het "knipprogramma" van Windows Vista te gebruiken. Dat bevalt mij prima.

Hallo Carla,
Ik vergat te verwijzen naar het onderwerp:
Knipprogramma Vista
Daar staat veel informatie op o.a. voor mensen die niet met Vista werken.
Met vriendelijke groet,
Je Mokummertje.
Hoi Amsterdammer.
Ik ga dat zeker even nakijken, het levert ongetwijfeld heel veel nieuwe informatie op.
Dank je voor dit bericht.
Lieve groetjes van een ex-Amsterdammertje (sorry hoor Maikel 
toch nog even het grapje)
Iedereen hartelijk bedankt voor het geven van deze informatie. Overigens is het huwelijk ontbonden door overlijden echtgenoot en niet door echtscheiding.
Hallo Jan,
Het woord echtscheiding is niet gebruikt.
Het huwelijk is ontbonden door overlijden echtgenoot, zoals op de kaart hiervoor duidelijk staat aangegeven. " O " .
Hoi Carla en Jacobus,
hoewel het niet bij het eigenlijke onderwerp hoort wil ik tot slot toch nog even een opmerking maken, jullie hebben 2 keer een grapje gemaakt met gebruikmaking van mijn naam............
Op 14 oktober werd er in Amsterdam een heel klein meisje geboren, Bente Sien Louise. Of ze ooit ''opa'' of ''pake'' tegen mij zal zeggen is nu nog niet bekend, voor mij is zij echter wel het enige ''amsterdamse meissie''.
En bovenstaande is géén grapje ! 
Groetjes, Maikel
Hoi Maikel.
Ik citeer even:
Op 14 oktober werd er in Amsterdam een heel klein meisje geboren, Bente Sien Louise. Of ze ooit ''opa'' of ''pake'' tegen mij zal zeggen is nu nog niet bekend, voor mij is zij echter wel het enige ''amsterdamse meissie''.
Natuurlijk is dat jouw enige echte Amsterdamse meissie. Uiteraard nog (achteraf) gefeliciteerd met dit wereld wondertje. Als Oma weet ik alles van deze fantastische gebeurtenis die ons gegeven is.
Ik ga er nog steeds van uit dat jij wel dit grapje kan hebben.
Af en toe dat grapje mag toch wel?
Als je er echt problemen mee hebt dat ik het grapje naar jou toe maak dan moet je het maar zeggen.
Als dat zo is dan zal ik het niet meer doen.
Maar mijn reactie naar Amsterdammer toe mag ik toch zeker wel doen.
Vriendelijke groetjes,
Carla B
Hoi Carla,
duizend keer liever dit soort grapjes dan de strijd die we in het verleden hebben gestreden. Hier kan ik tegen, no problem at all.........
Wat mij betreft gaan we met een schone lei de toekomst in, ik hoop dat ik net zoveel ''Amsterdamse meissies'' krijg als Jacobus. 
Feit is in ieder geval dat ik nu wat vaker in het amsterdams archief kom, zelfs het archief in de Sint Jan te Haarlem heb ik afgelopen week bezocht, ik kan ze nu beide met elkaar vergelijken. Sterker nog, ik kan zelfs het friese archief ernaast zetten.
Ze hebben alle drie wel iets speciaals, maar geloof me, er kan er echter maar één.......je weet wel.
Groetjes, Maikel
Wat leuk! Die Lulolf Willem Frans Hubert was mijn grootvader. Hij was inderdaad enig kind.
Wat leuk! Die Lulolf Willem Frans Hubert was mijn grootvader. Hij was inderdaad enig kind.
Dag heer Omta,
Goed om te horen dat mensen via internet familie-gegevens tegen komen. Zijn u overigens de datum van overlijden en de plaats van overlijden van uw grootvader bekend? En misschien ook die van zijn moeder?
Mag ook eventueel gemaild worden naar jariguma@home.nl .
Voor zo ver u het niet wist, maar in 't Zandt Gr. is het nog het grafmonument van uw betovergrootouders aanwezig. Via 'graftombe' kan desgewenst een foto worden opgevraagd.
Met hartelijke groet,
Jan Mulder