Een van mijn stamvaders is Johan Bernhard Meier geboren 1771 in Holten en getrouwd met Anna Hempen. Heb jij hier ook data over?
Wat is jw @ ?
Johan ,
Stuur je zo een Mail.
Willemina.
Hallo Maikel.
Zoals afgesproken ben ik voor Johan(en jou) naar het Archief in Enschede geweest, op zoek naar Jantje Walda,
Jantje is niet in Enschede geb of overl. Wel heb ik de gezinskaart van de Fam Walda/Dummer hier gevonden, waar nog wel enige info op staat;-)
Groetjes Willemina.
Hoi Willemina en Johan,
Willemina, houdt het dan nu op of zie je nog mogelijkheden om verder te komen ?
Is het archief van Oldenzaal nog een optie ?
Of het aanvragen van een PK (persoonskaart) of ???
En je schrijft dat er op de gezinskaart nog wel enige info staat die van belang kan zijn maar je vermeld niet wat dat is.
Is dat ivm de privacy of om de spanning op te voeren ?
Of kwam ze uit Emmen of Friesland en wil je dat nog niet zeggen ?
Ik ga nu toch nog eens via Drenlias kijken, je weet maar nooit.
Misschien zijn de familieverhalen dan toch waar !
Groetjes, Maikel
Maikel ,
Zit je weer te vissen?
Harm Hendrik Dummer * 12-3-1908 Emmen.
Jantje Walda *24-9-1903 Emmen.
Haha geen van beiden gelijk!!
Vriendelijke groet Willemina.
Hoi Willemina,
jij schreef : ''ik weet niet waar Jantje is geb maar omdat de Familie Dummer in Enschede woonde , had ik echt zoiets van zou Jantje misschien geb zijn in Enschede? en ook gestorven en begraven ? ''
Ik schreef : ''Ik gok trouwens op Drenthe of Friesland mbt de herkomst van Jantje, wedden ? ''
En toen schreef jij zonet: ''Jantje Walda *24-9-1903 Emmen. ''
En ook nog: ''Haha geen van beiden gelijk!! ''
Willemina, nu ga ik toch echt vissen !!!!
Had ik niet een heel klein beetje gelijk ?
Een heeeeeeeeeeeeeeeel klein beetje ?
De wegen van een vrouw zijn soms ondoorgrondelijk, tenzij Emmen natuurlijk in Utrecht ligt.
Groetjes, Maikel
Maikel,
Och had ik niet meer bij stilgestaan, je hebt helemaaaaaaaaaaaal gelijk!!! Sorry.
Groetjes Willemina.
Hoi Willemina,
ik merk dat er een behoorlijk verschil zit tussen gelijk hebben en gelijk krijgen.
Inmiddels heb ik nog eenmaal zeer grondig in Drenlias gekeken, op datum, op naamvariaties, op voor- en achternaam, maar niets wijst er op dat Jantje in Odoorn (of Drenthe) is overleden.
Ook in het Drents Genealogysk Jaarboek (1994-2004), Ons Waardeel (1981-1993) of Spint Arwt'n (1973-1980) komt de familie niet voor.
Dus houdt het op, tenzij Johan nog een PK gaat aanvragen. Mocht ik tzt nog iets tegenkomen dan laat ik het horen.
Groetjes, Maikel
De Walda's uit Emmen komen oorspronkelijk uit Friesland.
Maikel .
je hebt 2x gelijk.
Willemina.
Hoi Willemina en Johan,
houdt het hier op, of ziet één van jullie nog mogelijkheden om dit op te lossen ?
Johan, het aanvragen van een PK overweeg je niet ?
Of de vraag op een Drents forum herhalen ?
Bijv.:
http://www.drentsarchief.nl/component/option,com_fireboard/Itemid,40/f unc,showcat/catid,2/
En Willemina, als ik goed reken heb ik 3x gelijk gekregen:
1) ivm Drenthe
2) ivm Friesland
3) een zwaar bevochten gelijk krijgen van jou.
Je laatste bijdrage voelde overigens wel goed, niets menselijks is mij vreemd.
Groetjes, Maikel
Maikel,
Oke 3x heb ik geen moeite mee, en ook nog welgemeend!!
Je zit gewoon te vissen naar een compliment, bij deze dan;--)
Laatste keer.
Hartelijke Groet Willemina
mijn moeder was een dummer en de naam walda en letteboer heb ik ook wel eens gehoort bij mij thuis volgens mij was mijn opa dummer getrouwd met walda is jong overleden ze hadden 5 dochters opa is hertrouwd en die had ook 5 of 6 kinderen en ze hebben samen nog 1 kind gekregen een dummer dus
hans, ik heb ondertussen al heel veel gevonden. de walda familie komt van oorsprong uit friesland. als je interesse hebt in de stamboom, mail me dan even. johansch@gmail.com
Hallo Hans.
Ik heb Heinhuis in mijn gegevens , Heinhuis zat veel in Overijssel, ik heb Gerrit Jan Heinhuis x Hendrika ter Morsche, en Jan Heinhuis gehuwd met Maria Catharina de Foer/Dufour/de Voer, heb jij over deze laatste nog gegevens ? ik zou graag iets meer willen weten over Maria Catharina de Foer.
Groet Willemina.