stamboomforum

Forum logoNieuws en updates » Made en Drimmelen op de kaart



Profiel afbeelding

Tien jaar hebben vrijwilligers van de Heemkundekring Made en Drimmelen gewerkt aan de digitale kadastrale kaart van Made en Drimmelen uit 1832. "Een monnikenwerk", zo omschrijven Goof Akkermans en Cor Knoop de klus, die onlangs is afgerond door de werkgroep cartografie. Komend weekend, tijdens de landelijke Open Monumentendagen, wordt het resultaat gepresenteerd in het nieuwe onderkomen van de heemkundekring aan de Hoefkenstraat 7 in Made.

Akkermans: "We hebben alle 3.300 percelen van de gemeente Made en Drimmelen uit 1832 in de computer gezet en in kaart gebracht wie de eigenaren waren, hoe groot ze waren en hoeveel belasting er destijds voor betaald moest worden. Stuivezand en Steelhoven zitten er nog niet bij, die voegen we in de volgende fase pas toe."

Anja4711 - 11 sep 2009 - 09:44







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu