stamboomforum

Forum logoNieuws en updates » Up-date Provinciaal Bestuurlijk Archief met 6060 Familienamen



Profiel afbeelding

Hallo Mede Onderzoekers


Vandaag mijn website http://altijdstrijdvaardig.nl  weer aangevuld met 6060 familienamen.

In dit archief is iedereen die wat met de Provincie Friesland te doen heeft gehad vermeld, en dat zijn personen die komen uit o.a. diverse provincies van Nederland, België, Duitsland, Rusland, Noorwegen,  Amerika en vele andere landen (dus het zijn niet alleen Friezen).


Wat zit er zoal in dit Provinciaal Bestuurlijk Archief?, Dat kan zijn: een enkele aantekening. Het aanvragen van een vergunning vaak met een tekening of blauwdruk erbij.


Veel handgeschreven brieven met handtekeningen.  Ook volledige belastingdossiers/dwangbevelen, 
Dossiers van proces-verbalen van o.a. Vechtpartijen.


Lijsten met alle Gezinshoofden van een dorp vaak met het huisnummer erbij., 


Geneesheren die een verklaringen afgeven, als er weer eens een besmettelijke ziekte was geconstateerd.
Personen die met een paspoort Nederland verlaten in de jaren 1914-1918 Dossiers van gezonken schepen vaak met hele inventarislijsten en namen van de bemanning erbij.  

Schippers, Bedelaars, Veldwachters, Schoolonderwijzers, Soldaten, Deserteurs, Soldaten naar Ned. Indien,  Molenaars, Kooplieden, Wezen en Vondelingen enz. enz. 


Een Luilekkerland voor de Genealoog die wat meer van zijn voorouders wil weten, dan alleen maar namen en datums.

Voor de onderzoekers van Friese voorouders

ruim 114.263 gefotografeerde pagina's van kerkarchieven

zoals o.a.  van de Doop-Trouw-Begraaf-Lidmaten-Diaconierekeningen enz.

van diverse kerkelijke gemeenten.


Met vriendelijke groet

Anton Musquetier

http://altijdstrijdvaardig.nl

Anton Musquetier. - 18 dec 2010 - 14:23







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu