Bestaan er publieke inzienbare registraties van mensen die op een specifiek adress en/of straat hebben gewoond? Uiteraard ver voor de huidige tijd ivm privacy. Of zijn deze gegevens alleen inzienbaar op elke individuele persoonskaart en familieregistraties? Persoonlijk ben ik vooral geintereseerd in Amsterdam.
Voor Amsterdam heb je de woningkaarten. Vanaf ongeveer 1923. Verder worden in oudere burgerlijke stand inschrijvingen ook veelal adressen weergegeven. En natuurlijk de bron van bevolkingsregisters.
Woningkaarten.
Gezinskaarten.
Bevolkingsregisters aanklikken bron en selectie maken.
mvg-Ben
Hallo beste mensen.
ik ben al een tijdje op zoek na het geboorte adres van mijn moeder
Jantje Rosalina geb 13-04-1934 in Hummelo en keppel.
waar kan ik zoeken en wie kan mij helpen hiermee?
Alvast mijn hartelijke dank
mvg Ingrid Uit Arnhem
Het was een goed idee om de privacy te waarborgen en geen familienaam in te vullen. Om te zoeken is dat minder makkelijk.
Ik heb het gezin van jouw moeder wel opgespoord maar het bevolkingsregister uit de periode 1920-1940 is alleen op de studiezaal te raadplegen.
Bladzijde: |
|
Geregistreerde: |

|
Amerongen; Martinus Gerhard, van
|

|
Amerongen; Johanna, van
|

|
Amerongen; Jan, van
|

|
Amerongen; Bernardus, van
|

|
Amerongen; Johannes, van
|

|
Amerongen; Aletta Cornelia
|

|
Amerongen; Berendina Johanna Fredrika, va
|

|
Gorter; Nico
|

|
Gorter; Jantje Rosalina
|

|
Gorter; Jan Thijs
|

|
Ligtlee; Berendina Wilhelmina
|
|
Toegangsnummer: |
|
0308 Gemeentebestuur Hummelo en Keppel, (1742) 1811-1939 (1991)
|
|
Inventarisnummer: |
|
https://www.ecal.nu/?title=personen&mivast=26&miadt=26&mizig=100&miview=tbl&milang=nl&micols=1&mip3=Jantje%20Rosalina
mvg-Ben
Dank je wel Ben
dat is wat ik allemaal heb .
Ik ben behoorlijk ver met de stamboom gegevens .
zowel moeder als vaders kant.
het enige wat ik graag zou willen weten is het geboorte adres van mijn moeder in 1934
Ik weet alleen Hummelo en Keppel.
Jantje Rosalina Gorter 3-4-1934 in Hummelo en keppel .
ik zou willen weten of dit huis er nog is ?
Hoe werkt mijn studi zaal precies en kan je daar gegevens opvragen bv?
Mvg Ingrid
Je kunt een contactformulier invullen en dan vragen op welke wijze je het adres uit het bevolkingsregister kunt verkrijgen.
https://www.ecal.nu/contact En evt kun je natuurlijk ook bellen. Bezoek aan de studiezaal in Doetichem is ook mogelijk, mits je een beetje in de buurt woont.
mvg-Ben