Marianne Antoinette Franzes Reinders
Is geboren in North-Rhein Westfalen, Rheine rond C.A. 1753 Overleden 06 Mei 1833 in Sneek.
Ik wil graag meer informatie over haar weten, zoals haar vader (meer dan de naam Fransis) en moeder.
Ook vermoed ik dat zij uit een 'welgesteld' gezin komt. Aangezien zij getrouwd is met Willem Cesars Eisma.
Ze kreeg zeven kinderen. De kinderen zijn gedoopt o.a. in Nes op Ameland, Kollum, Anjum.
1. Het vreemde vind ik dat Willem en Marianne getrouwd zijn in Amsterdam,op 25 September 1774 terwijl de rest van de familie alleen met Friesland is betrokken.
2. Willem Ceasars Eisma heeft een adelijke stamboom.
3. In 1780 zes jaar na het huwelijk wordt het eerste kind geboren in Nes.
Weet iemand nog aanknopingspunten? Of weet iemand tips hoe ik meer over Marianne te weten kan komen. Dan bij voorkeur in Duitsland.
Hallo Chris,
Het bedankt voor je reactie, ik weet dat er door mede-onderzoekers veel naar haar wordt gezocht.
Ik kan dus aan aannnemen dat zij niet erg welgesteld was geweest. Toch blijf ik veel vragen houden, want het is en blijft een vreemd verhaal.
Heeft iemand ook een iedee waar ik haar:
- Geboorte, moedersnaam, vadersnaam etc. beter kan onderzoeken?
- Wat deden Marianne en Willem in Amsterdam.
- Weten deden ze in Ameland, Nes?
- Wat deed Marianne, als Duitse vrouw in Amsterdam?
- Waarom zijn er zoveel plaatsen bij betrokken?: Rheine, Amsterdam, Nes op Ameland, Kollum en Anjum en uiteindelijk sterft Marianne in Sneek. Dat is geografisch redelijk uit elkaar. Wat zou daar de reden voor zijn?
Groet,
Tim