stamboomforum

Forum logoOnderzoek in Duitsland » Friedrich Gr?ner en Johanna G?rttner



Profiel afbeelding

Beste ...,

ik ben op zoek naar de ouders van Friedrich Grüner en Johanna Gärttner (of Grättner). Friedrich is geboren op 27 december 1876, waarschijnlijk in Maudach of Ludwigshafen, Rheinland-Pfalz. Hij is overleden op 14 april 1946 te Maudach. Hij was getrouwd met Johanna Gärttner en het enige dat ik over haar weet is dat ze ongeveer 90 jaar oud is geworden.

De dochter van Friedrich Grüner, Frieda Grüner is trouwens mijn overgrootmoeder.

Iemand die mij verder kan helpen? Want ik heb zero verstand van genealogisch onderzoek in Duitsland.

Alvast bedankt!

Met vriendelijke groet,

Indiè van Lieshout

RGC Midden-Nederlanden - 11 aug 2014 - 14:44


Indie, ik weet  niet of deze tip je op weg zal helpen.

Het betreft het project Denkmalproject in Duitsland met een zoekfunctie op personen.

De url is:

http://www.denkmalprojekt.org/dkm_deutschland/bad_bergzabern_kgs_wk1u2_rp.htm

Aan de linkerkant zie je de zoekfunctie staan.

In dit geval:  

Bad Bergzabern (Ehrenfriedhof), Kreis Südliche Weinstraße, Rheinland-Pfalz

 

Deze zou zo maar een familielid kunnen zijn omdat ze allebei uit Rheinland- Pfalz komen. Als je via de zoekfunctie zoekt op Grüner of Gruner zoekt zie je meerdere personen verschijnen. 

 

Suc6 met je zoektocht !!

Ger van het Bolscher - 4 dec 2014 - 21:36







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu